• Bru 4 - WIK 3
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Kantine
  • WIK JO7

WIK MO17 zal dit seizoen worden gecombineerd met speelsters van MZC'11 en uit gaan komen als MZC'11/WIK'57 MO17-2. Door het wegvallen van enkele speelsters werd de selectie van WIK MO17 zeer krap. Zo krap dat op een zelfstandige manier het seizoen in gaan geen optie meer was. Hierop is contact gezocht met MZC'11. Zij hadden te veel speelsters voor 1 team, maar te weinig voor 2 teams in de MO17 lichting. Na een periode van overleg is besloten om het seizoen 2016-2017 samen uit te gaan komen met een MO17 team.
 
De wedstrijden zullen een half seizoen worden gespeeld op Kerkwerve in WIK tenues en een half seizoen in MZC'11 tenues. Alle trainingen zullen na overleg plaatsvinden in Zierikzee en MZC'11 zal voor de materialen zorgen. Het team zal getraind worden door Steef v/d Wekken.
 
Wij wensen de meiden veel succes in de nieuwe samenstelling en hopen op een succesvolle samenwerking.

Webdesign Tonny