• Kantine
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • WIK JO7

SinterklaasNatuurlijk slaat hij ook dit jaar Kerkwerve niet over! Wij verwachten dat Sinterklaas en zijn Pieten op woensdag 22 november om 14:30 uur aankomen op de Ring in Kerkwerve. Het zou leuk zijn als jullie allemaal naar de Ring komen om Sinterklaas te verwelkomen. Na het verwelkomen op de Ring gaan Sinterklaas en de Pieten naar de kantine van s.v. WIK’57 op sportpark de Vospit. Alle kinderen tot en met 9 jaar uit Kerkwerve zijn welkom om mee te gaan
naar de kantine. Je hoeft geen lid te zijn van WIK. Ook jeugdleden van WIK van buiten Kerkwerve (met hun broertjes/zusjes) zijn welkom. Wij verzoeken om per gezin met kind(eren) tot 7 jaar maximaal 1 begeleider mee naar binnen te laten gaan en de kinderen van 8 en 9 jaar graag zonder begeleider vanwege de beperkte ruimte in de kantine.

Klik hier voor het opgaveformulier

Webdesign Tonny