• SKNWK 1 - WIK 1
  • Bru 4 - WIK 3
  • Kantine
  • WIK JO7

In de loop van vorig seizoen heeft ons bestuurslid Senioren Zaken Karel Manni aangegeven aan het eind van seizoen 2022-2023 te stoppen.

Hierdoor zijn we per direct op zoek naar een nieuw bestuurslid Senioren Zaken. Per direct omdat het nieuwe seizoen 2023-2024 al bezig is en we het nieuwe bestuurslid daarbij nodig hebben met een frisse blik en genoeg energie. Het nieuwe bestuurslid Senioren Zaken zal namens het bestuur officieel verkiesbaar worden gesteld in de ALV van November 2023.

Als bestuurslid Senioren Zaken ben jij vanuit het bestuur verantwoordelijk voor het voetbaltechnische beleid binnen de senioren van WIK’57. Je bent wekelijks de sparringpartner voor de trainers en coaches van de WIK seniorenteams, bent hun aanspreekpunt en voor de seniorenspelers binnen onze vereniging. Tevens organiseer je periodiek een overleg met de spelersraad van WIK 1 en ben je mede verantwoordelijk voor de contractonderhandelingen met verenigingstrainer WIK 1.

Uiteraard ben je actief betrokken binnen het bestuur !

Interesse? Neem contact op met Gérard van Wanrooij (voorzitter) via 06-52609823 of via e-mail wanroomeer@zeelandnet.nl

Webdesign Tonny