• WIK 1
  • WIK JO17
  • WIK D1 kampioen
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • wik-svd 2015

Vandaag de 2e bekerwedstrijd, we moesten uit naar MZVC 5. Bij aankomst op het veld bleek de gemiddelde leeftijd van de tegenstander niet boven de 20 jaar. Allemaal jonge gasten... We begonnen niet slecht aan de wedstrijd er werd goed gecombineerd. Al hadden de jonge gasten ook zeker goede voetballers. We kwamen na een half uur onterecht op achter stand door mistasten van de gelegenheids doelman Leroy Vis.


Na een goed aanval werd Marco Ganzeman gevloerd in de "16". En de penalty werd beheerst door Theo Wittenberg in het doel geschoten. We gingen rusten met een gelijkspel.
De 2e helft stond het binnen mum van tijd 3-1 en was de wedstrijd gespeeld. s.v. WIK'57 probeerde nog wel, maar de kracht vloeide weg tegen de jonge gasten. Die uit eindelijk nog 3x maal konden scoren.
Volgende week de laatste bekerwedstrijd tegen VV Kloetinge 8.

Webdesign Tonny