• WIK 1
  • WIK D1 kampioen
  • wik-svd 2015
  • WIK JO17
  • SKNWK 1 - WIK 1

Onze voorzitter Gérard van Wanrooij is genomineerd voor de Clubheld van het Jaar verkiezing. Gérard doet veel voor onze club. Zo is hij de voorzitter, maar onder andere ook coach van de JO-13, vlagt hij regelmatig bij WIK 1, coacht hij soms bij WIK 2 en vervult hij elk jaar op het Sinterklaasfeest de belangrijkste rol. Gérard is bijna dagelijks op de Vospit te vinden en doet er alles aan om de leefbaarheid van onze club en het dorp hoog te houden. Vandaar dat Gérard genomineerd is als Clubheld van het Jaar. Om Gérard naar deze titel te helpen hebben we jullie stem nodig! Hoe kan je stemmen?
Via deze link: https://www.clubheldvanhetjaar.nl/gerard-van-wanrooij

Wat kunnen we winnen?
Niet alleen Gérard kan wat winnen, maar als hij wint winnen we allemaal wat! Bij winst krijgt Gérard namelijk een feest voor de hele vereniging! En aangezien we bij WIK wel van een feestje houden, roepen we jullie dus allemaal op om te stemmen op Gérard. Zo zetten we hem in het zonnetje en gaan we voor een gezellig feestje voor de hele vereniging!

Gérard

Webdesign Tonny