sv WIK'57
  • WIK D1 kampioen
  • WIK JO17
  • SKNWK 1 - WIK 1
  • wik-svd 2015
  • WIK 1

PZCNa een knotsgekke eerste helft was het maar 2-3, waar het ook 6-6 had kunnen staan. Vosmeer was de betere in het eerste deel, maar zag Ian van der Wekken voor 0-1 zorgen. Jeffrey Kruf trok de stand weer gelijk en aan de andere kant zette Harmen van de Bok WIK’57 weer op voorsprong. Sylvester van Willigen maakte de 2-2 en Pim Boot de 2-3. Het tweede deel van de wedstrijd was duidelijk voor de bezoekers. De formatie van Wouter Zwackhalen liep na enkele goede aanvallen simpel weg bij de thuisploeg. Remco Theunisse schoot de 2-4 raak en Van der Wekken maakte de 2-5. Rick Bevelander schoot de zesde van WIK’57 binnen en Colin van Wanrooij zorgde voor 2-7. De teller stokte na de 2-8 van Nick den Boer.

Webdesign Tonny